Masaż bańką chińską Warszawa Praga

W naszym studio Spa możesz skorzystać z wielu interesujących zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym poczujesz odprężenie i pewność siebie. Oferta gabinetu jest bardzo rozbudowana i obejmuje profesjonalny masaż bańką chińską. Już od tysięcy lat jest on ceniony przez mieszkańców Azji i z roku na rok zdobywa coraz większe grono zwolenników również na terenie Europy. Z jego pomocą wymodelujesz swoją sylwetkę i przygotujesz się do sezonu bikini.

Zabiegi przeprowadzane z pomocą chińskich baniek polegają na zasysaniu skóry oraz tkanki podskórnej w środowisku próżniowym. Metoda ta stosowana jest przede wszystkim w walce z cellulitem, a także z zastojami limfatycznymi, obolałymi i napiętymi mięśniami, zaburzeniem krążenia itp. Chociaż procedura jest bezpieczna dla zdrowia, to wymaga dużej wprawy i doświadczenia, dlatego lepiej nie wykonywać go samodzielnie i skorzystać z oferty! W trakcie masażu wytwarzane jest podciśnienie, które prowadzi do intensywnego przekrwienia na ciele, a w rezultacie poprawienia kondycji skóry.

Jeśli zmagasz się z cellulitem czy zwiotczałą skórą to koniecznie zapisz się na masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej. U nas czeka na Ciebie sztab profesjonalistów, którzy przeprowadzą zabieg szybko i bezboleśnie. Jesteśmy usytuowani na warszawskiej Pradze, możesz nas odwiedzić przez 7 dni w tygodniu. Aby dokonać rezerwacji, wystarczy użyć formularza kontaktowego lub zadzwonić do biura.