Masaż twarzy Warszawa

Forest to nowoczesne centrum Spa, w którym możesz skorzystać z różnorodnych rytuałów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Jedną z naszych propozycji dla Ciebie jest masaż twarzy, który sprawdzi się na wiele dolegliwości. Z jego pomocą przywrócisz blask swojej cerze, a także ujędrnisz ją i odmłodzisz. To doskonała alternatywa dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ma bowiem znacznie mniej przeciwwskazań.

Pierwszym krokiem procedury jest przygotowanie skóry i jej dokładne oczyszczenie, w niektórych przypadkach może być konieczne wykonanie peelingu. Masaż rozpoczyna się od podbródka i stopniowo kieruje się w górę, okrężnymi ruchami. Obejmuje on również okolice oczu, miejsce to jest delikatnie uciskane z pomocą opuszków palców. Rytuał działa pobudzająco na układ limfatyczny oraz krążenie krwi. Po jego zakończeniu twarz jest ciepła i lekko zaczerwieniona, co jest naturalnym efektem jej dotlenienia. Z tego powodu zabieg pozwala pozbyć się nadmiaru toksyn oraz płynów z Twojej skóry. Regularnie powtarzany pobudza jej komórki do odnowy, a także uelastycznia ją i wzmacnia. W rezultacie możesz dzięki niemu odmłodzić wygląd cery i przywrócić jej dawną witalność.

Jeśli chcesz skorzystać z dobroczynnego wpływu, jaki gwarantują masaże twarzy, zapisz się na wizytę w naszym centrum Spa. Placówka mieści się w Warszawie na Pradze i jesteśmy dla ciebie dostępni przez 7 dni w tygodniu, także w godzinach wieczornych. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałej oferty, w której znajdziesz wiele interesujących zabiegów dla całego ciała.