Masaż lomi lomi Warszawa

Egzotyczne zabiegi relaksacyjne na dobre zagościły w Warszawie! Forest to nowoczesne centrum Day Spa, w którym możesz zapisać się na hawajski masaż Lomi Lomi. Metoda ta ma wielowiekową tradycję i już od setek lat jest istotną częścią kultury polinezyjskiej. Rytuał ma na celu poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, pierwotnie był też ważnym elementem obrzędów przejścia wśród rdzennych mieszkańców wyspy. 

W Lomi Lomi wykorzystywane są specjalistyczne olejki eteryczne, a cała ceremonia odbywa się przy dźwiękach relaksującej muzyki. Masażysta wykorzystuje w swojej pracy nie tylko dłonie, ale też łokcie i przedramiona, w celu zintensyfikowania doznań Klienta. Zabieg pomaga ustabilizować układ nerwowy, odprężyć ciało i mięśnie i poprawić krążenie krwi. Po jego zakończeniu poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty. Idealna opcja po ciężkim tygodniu pracy!

W celu skorzystania z rytuału skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą wizytę. Zapewniamy dużą dostępność terminów i bardzo przystępne ceny.